تماس با ما :32225974_034        email:fava@kermancity.ir

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی:

مصالح فروشی‌های شهر کرمان ساماندهی می‌شوند

 

 

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی گفت: در چهار نقطه از شهر کرمان به صورت پراکنده و میدانی انواع مصالح ساختمانی به فروش می‌رسد که به زودی این مراکز جمع آوری ودر یک نقطه متمرکز می شوند.

محمد بابایی  گفت: در چهار نقطه از شهر از جمله در شهرک الله آباد،  شهرک صنعتی و جاده سیدی، انواع مصالح ساختمانی فروخته می شود که برای ساماندهی این وضعیت، از موسسه کامیون داران به عنوان بخش خصوصی درخواست کردیم که در این ساماندهی ما را همراهی کند.

وی افزود: قصد داریم قطعه زمینی را جهت ساماندهی در اختیار موسسه کامیون داران قرار دهیم تا خودروهای حامل مصالح ساختمانی و فروشندگان در این مکان مستقر شوند.

 بابایی هدف از این اقدام را خدمت به همشهریان کرمانی عنوان کرد و ادامه داد: قبل از این، پراکندگی محل فروش مصالح ساختمانی مشتری را مجبور می‌کرد تا برای خرید مصالح مورد نیاز خود به  نقاط مختلف برود و علاوه بر آن در مورد قیمت و مقدار تناژ نیز دچار سردرگمی باشد.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی تصریح کرد: اما با این اقدام، مردم درصورتی که مصالح ساختمانی بخواهند می توانند وارد سامانه‌ی مشاغل شهری شوند و مصالح مورد نیاز خود را طبق قیمت مشخص از این طریق درخواست دهند.

وی افزود: پراکندگی مصالح ساختمانی نه تنها به منظر شهری آسیب می زند بلکه این عدم ساماندهی موجب اختلاف بین کامیون داران و عدم ارایه قیمت مشخص می شود.

بابایی افزود: در طرح ساماندهی استقرار فروشندگان مصالح ساختمانی، موسسه کامیون داران در یک زمین مناسب مستقر می شود و طبق درخواست خریدار، ماشین حمل مصالح ساختمانی براساس قیمت پرداختی و با هماهنگی خریدار، مصالح ساختمانی مورد نظر را در محل مشخص تخلیه می کند.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی در مورد مزیت این طرح گفت: خریدار مصالح ساختمانی به جای مراجعه به محل، می تواند از طریق سایت که مطابق نرخ تنظیم بازار، قیمت گذاری شده، سفارش خود را اعلام کرده و مصالح مد نظر خود را در محل مشخص دریافت کند که این امر علاوه بر این که به نظم دهی کمک زیادی می کند به دلیل دخالت شهرداری و موسسه کامیون داران ، امکان خرید قابل اعتمادتری را برای مشتری فراهم می کند.

بابایی با تاکید براین که با هماهنگی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مجوز لازم برای تردد کامیون ها نیز صادر می شود، خاطرنشان کرد: خرید غیر مستقیم مصالح ساختمانی، از طریق سایتی که به زودی توسط سازمان آمار و فن آوری اطلاعات شهرداری طراحی می شود به اجرا درمی آید .

وی تاکید کرد: هدف ما رضایت  و مشارکت مردم و داشتن شهری خوش منظر و تمیز است و ما از موسسه کامیون داران به عنوان همکار در این طرح حمایت می کنیم و در کنار آنان هستیم.

آخرین اخبار

  • 1
  • 2
دوشنبه, 29 ارديبهشت 1399 05:31
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری کرمان تأکید کرد: ضرورت تشکیل کمیته‌های تخصصی در سازمان‌های...
سه شنبه, 26 فروردين 1399 06:52
معاون خدمات شهری شهردار کرمان خبر داد: آمادگی کامل شهرداری کرمان برای جمع‌آوری آب‌های...
شنبه, 23 فروردين 1399 05:37
معاون خدمات شهری شهردار کرمان خبر داد‌‌؛ مصرف روزانه 3000 لیتر محلول ضدعفونی‌کننده در...
دوشنبه, 19 اسفند 1398 05:51
معاون سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری اعلام کرد: زیباسازی شهرداری هیچ برنامۀ...
دوشنبه, 19 اسفند 1398 05:48
خط انتقال آب به پردیسان قائم(عج) افتتاح شد معاون خدمات شهری شهردار: توجه به...
دوشنبه, 07 بهمن 1398 09:03
در دی ماه امسال 233نفر در شهر کرمان فوت کردند   120 نفر به...
شنبه, 05 بهمن 1398 04:24
اعضا و هیأت‌مدیره شورای سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرمان معرفی شدند شهردار کرمان :طرح...
سه شنبه, 01 بهمن 1398 08:18
ساماندهی مشاغل مزاحم و صنوف آلاینده در دستور کار قرار می گیرد    ...
سه شنبه, 01 بهمن 1398 08:16
با توجه به فرسودگی تعدادی از ایستگاه‌های آتش‌نشانی شهر کرمان :      ...
سه شنبه, 01 بهمن 1398 08:14
ایمنی و استاندارد سازی وسایل، اولویت اصلی شهربازی کرمان     مدیر مجموعه شهربازی...
سه شنبه, 24 دی 1398 05:30
طی بارندگی های اخیر بیش از دو میلیون و 900 هزار لیتر آب از...
شنبه, 21 دی 1398 10:30
خودروها و تجهیزات آتش‌نشانی کرمان، نیازمند به‌روز رسانی و بازسازی هستند برای مجهزشدن به...

زلال نهج البلاغه

معرفی معاون