تماس با ما :32225974_034        email:fava@kermancity.ir

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی:

مصالح فروشی‌های شهر کرمان ساماندهی می‌شوند

 

 

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی گفت: در چهار نقطه از شهر کرمان به صورت پراکنده و میدانی انواع مصالح ساختمانی به فروش می‌رسد که به زودی این مراکز جمع آوری ودر یک نقطه متمرکز می شوند.

محمد بابایی  گفت: در چهار نقطه از شهر از جمله در شهرک الله آباد،  شهرک صنعتی و جاده سیدی، انواع مصالح ساختمانی فروخته می شود که برای ساماندهی این وضعیت، از موسسه کامیون داران به عنوان بخش خصوصی درخواست کردیم که در این ساماندهی ما را همراهی کند.

وی افزود: قصد داریم قطعه زمینی را جهت ساماندهی در اختیار موسسه کامیون داران قرار دهیم تا خودروهای حامل مصالح ساختمانی و فروشندگان در این مکان مستقر شوند.

 بابایی هدف از این اقدام را خدمت به همشهریان کرمانی عنوان کرد و ادامه داد: قبل از این، پراکندگی محل فروش مصالح ساختمانی مشتری را مجبور می‌کرد تا برای خرید مصالح مورد نیاز خود به  نقاط مختلف برود و علاوه بر آن در مورد قیمت و مقدار تناژ نیز دچار سردرگمی باشد.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی تصریح کرد: اما با این اقدام، مردم درصورتی که مصالح ساختمانی بخواهند می توانند وارد سامانه‌ی مشاغل شهری شوند و مصالح مورد نیاز خود را طبق قیمت مشخص از این طریق درخواست دهند.

وی افزود: پراکندگی مصالح ساختمانی نه تنها به منظر شهری آسیب می زند بلکه این عدم ساماندهی موجب اختلاف بین کامیون داران و عدم ارایه قیمت مشخص می شود.

بابایی افزود: در طرح ساماندهی استقرار فروشندگان مصالح ساختمانی، موسسه کامیون داران در یک زمین مناسب مستقر می شود و طبق درخواست خریدار، ماشین حمل مصالح ساختمانی براساس قیمت پرداختی و با هماهنگی خریدار، مصالح ساختمانی مورد نظر را در محل مشخص تخلیه می کند.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی در مورد مزیت این طرح گفت: خریدار مصالح ساختمانی به جای مراجعه به محل، می تواند از طریق سایت که مطابق نرخ تنظیم بازار، قیمت گذاری شده، سفارش خود را اعلام کرده و مصالح مد نظر خود را در محل مشخص دریافت کند که این امر علاوه بر این که به نظم دهی کمک زیادی می کند به دلیل دخالت شهرداری و موسسه کامیون داران ، امکان خرید قابل اعتمادتری را برای مشتری فراهم می کند.

بابایی با تاکید براین که با هماهنگی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مجوز لازم برای تردد کامیون ها نیز صادر می شود، خاطرنشان کرد: خرید غیر مستقیم مصالح ساختمانی، از طریق سایتی که به زودی توسط سازمان آمار و فن آوری اطلاعات شهرداری طراحی می شود به اجرا درمی آید .

وی تاکید کرد: هدف ما رضایت  و مشارکت مردم و داشتن شهری خوش منظر و تمیز است و ما از موسسه کامیون داران به عنوان همکار در این طرح حمایت می کنیم و در کنار آنان هستیم.

آخرین اخبار

  • 1
  • 2
شنبه, 25 خرداد 1398 07:59
اعضای شورای سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کرمان معرفی شدند        ...
پنج شنبه, 23 خرداد 1398 04:51
مهندس «ابوالقاسم سیف‌الهی» عضو شورای سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شد  ...
پنج شنبه, 23 خرداد 1398 04:50
دکتر «مریم فدائی قطبی» عضو شورای سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شد...
پنج شنبه, 23 خرداد 1398 04:48
معرفی رئیس هیات مدیره سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمان  ...
پنج شنبه, 23 خرداد 1398 04:46
انتصاب مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمان      ...
پنج شنبه, 23 خرداد 1398 04:45
«هرمزد نقوی» عضو هیات مدیره سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شد  ...
چهارشنبه, 22 خرداد 1398 04:15
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی: مصالح فروشی‌های شهر کرمان ساماندهی...
چهارشنبه, 22 خرداد 1398 04:13
نجات سه مصدوم توسط آتش‌نشانان      مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات...
چهارشنبه, 22 خرداد 1398 04:00
سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری : با همکاری دهیاران از ساخت و...
چهارشنبه, 22 خرداد 1398 03:57
 صدور 200 مجوز فوت در اردیبهشت ماه     سرپرست سازمان مدیریت آرامستان‌ها شهرداری...
یکشنبه, 05 خرداد 1398 05:12
مدیرعامل سازمان پسماندهای شهرداری :     کارخانه تفکیک زباله از مبدا به روز...
یکشنبه, 05 خرداد 1398 05:09
   طرح ساماندهی کارگران فصلی اجرا می شود       مدیرعامل سازمان ساماندهی...

زلال نهج البلاغه

معرفی معاون