تماس با ما :32225974_034        email:fava@kermancity.ir

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی:

مصالح فروشی‌های شهر کرمان ساماندهی می‌شوند

 

 

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی گفت: در چهار نقطه از شهر کرمان به صورت پراکنده و میدانی انواع مصالح ساختمانی به فروش می‌رسد که به زودی این مراکز جمع آوری ودر یک نقطه متمرکز می شوند.

محمد بابایی  گفت: در چهار نقطه از شهر از جمله در شهرک الله آباد،  شهرک صنعتی و جاده سیدی، انواع مصالح ساختمانی فروخته می شود که برای ساماندهی این وضعیت، از موسسه کامیون داران به عنوان بخش خصوصی درخواست کردیم که در این ساماندهی ما را همراهی کند.

وی افزود: قصد داریم قطعه زمینی را جهت ساماندهی در اختیار موسسه کامیون داران قرار دهیم تا خودروهای حامل مصالح ساختمانی و فروشندگان در این مکان مستقر شوند.

 بابایی هدف از این اقدام را خدمت به همشهریان کرمانی عنوان کرد و ادامه داد: قبل از این، پراکندگی محل فروش مصالح ساختمانی مشتری را مجبور می‌کرد تا برای خرید مصالح مورد نیاز خود به  نقاط مختلف برود و علاوه بر آن در مورد قیمت و مقدار تناژ نیز دچار سردرگمی باشد.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی تصریح کرد: اما با این اقدام، مردم درصورتی که مصالح ساختمانی بخواهند می توانند وارد سامانه‌ی مشاغل شهری شوند و مصالح مورد نیاز خود را طبق قیمت مشخص از این طریق درخواست دهند.

وی افزود: پراکندگی مصالح ساختمانی نه تنها به منظر شهری آسیب می زند بلکه این عدم ساماندهی موجب اختلاف بین کامیون داران و عدم ارایه قیمت مشخص می شود.

بابایی افزود: در طرح ساماندهی استقرار فروشندگان مصالح ساختمانی، موسسه کامیون داران در یک زمین مناسب مستقر می شود و طبق درخواست خریدار، ماشین حمل مصالح ساختمانی براساس قیمت پرداختی و با هماهنگی خریدار، مصالح ساختمانی مورد نظر را در محل مشخص تخلیه می کند.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی در مورد مزیت این طرح گفت: خریدار مصالح ساختمانی به جای مراجعه به محل، می تواند از طریق سایت که مطابق نرخ تنظیم بازار، قیمت گذاری شده، سفارش خود را اعلام کرده و مصالح مد نظر خود را در محل مشخص دریافت کند که این امر علاوه بر این که به نظم دهی کمک زیادی می کند به دلیل دخالت شهرداری و موسسه کامیون داران ، امکان خرید قابل اعتمادتری را برای مشتری فراهم می کند.

بابایی با تاکید براین که با هماهنگی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مجوز لازم برای تردد کامیون ها نیز صادر می شود، خاطرنشان کرد: خرید غیر مستقیم مصالح ساختمانی، از طریق سایتی که به زودی توسط سازمان آمار و فن آوری اطلاعات شهرداری طراحی می شود به اجرا درمی آید .

وی تاکید کرد: هدف ما رضایت  و مشارکت مردم و داشتن شهری خوش منظر و تمیز است و ما از موسسه کامیون داران به عنوان همکار در این طرح حمایت می کنیم و در کنار آنان هستیم.

آخرین اخبار

  • 1
  • 2
چهارشنبه, 23 مرداد 1398 07:19
به مناسبت دهه‌ی امامت و ولایت :   جشن بزرگ شب های کرمان در...
چهارشنبه, 23 مرداد 1398 07:08
نجات مصدومان خودروی تصادفی توسط آتش‌نشانان       مدیر عامل سازمان آتش نشانی...
چهارشنبه, 16 مرداد 1398 07:24
بی احتیاطی در محیط کار حادثه‌ساز شد           مدیر عامل...
چهارشنبه, 02 مرداد 1398 07:13
مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمان:   فاز دوم...
سه شنبه, 01 مرداد 1398 09:03
مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی خبر داد:   ‍ ‍ ‍ ‍ انجام 432 عملیات...
سه شنبه, 25 تیر 1398 09:10
رونمایی از اولین خودروی تجهیزات تخصصی CBRN جهت مقابله با بحرانهای شیمیایی، بیولوژیک و...
شنبه, 22 تیر 1398 05:55
با تلاش آتش‌نشانان شهرداری کرمان حریق درختان مجموعه شرکت معادن زغالسنگ کرمان مهار شد...
چهارشنبه, 19 تیر 1398 05:06
انعقاد تفاهم نامه بین شهرداری کرمان و فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان در راستای...
چهارشنبه, 19 تیر 1398 05:02
سقوط کارگر ساختمانی در کرمان       مدیر عامل سازمان آتش نشانی و...
چهارشنبه, 19 تیر 1398 04:55
طرح توسعه شبکه آب خام راهی برای نجات فضای سبز شهر کرمان    ...
دوشنبه, 10 تیر 1398 07:40
مدیر عامل شهربازی کرمان خبر داد: برپایی جشن روز دختر در شهربازی کرمان  ...
دوشنبه, 10 تیر 1398 04:46
 هشدار آتش نشانی: فضای سبز شهری کرمان مستعد آتش سوزی است      ...

زلال نهج البلاغه

معرفی معاون