تماس با ما :32225974_034        email:fava@kermancity.ir

خلاقیت ،تجارب ،نوآوری و بهبود در عملکرد ،عوامل اصلی انتصابات جدید در حوزه خدمات شهری

 

 


 
 
معاون خدمات شهری شهردار دقایقی پیش در تودیع و معارفه چند تن از مدیران این حوزه ، خلاقیت ،تجارب ،نوآوری و بهبود در عملکرد را عوامل اصلی انتصابات جدید عنوان کرد.
 مهدی نیکویی در مراسم تودیع و معارفه چند مدیر جدید در حوزه خدمات شهری با بیان اینکه با همدلی و همراهی مدیران و نیروها کارها در شهر و شهرداری به بهترین نحو ممکن انجام و پیش می رود ،افزود : خوشبختانه با همت جمعی صورت گرفته ،در نوروز امسال شاهد اجرای برنامه ها و فعالیت های خوبی در سطح شهر کرمان بودیم که جا دارد از تلاش های شبانه روزی نیروهای شهرداری بخصوص حوزه خدمات شهری تقدیر و تشکر کنم.
وی با اشاره به اینکه تغییر در سمت ها و جابه جایی در پست ها همیشه وجود دارد و آنچه ماندگار است نیت اخلاص در انجام کارها و ارائه خدمات بهتر به شهروندان است ،افزود : این تغییرات با هدف ارتقای خلاقیت ،نوآوری و بهبود در عملکرد انجام شده است.
وی در ادامه ضمن تشکر از تلاش های علی کردی مدیر سابق "واحد مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری  " گفت : با توجه به تجارب ارزنده و سوابق کاری وی در بخش های مختلف حوزه خدمات شهری از جمله اتش نشانی ،میادین و واحد اجرائیات شهرداری ،هم اکنون به عنوان "مدیر واحد خدمات و تاسیسات شهرداری " معرفی می شوند .
 
واحد خدمات و تاسیسات یکی از بازوهای توانمند شهرداری
 
وی اضافه کرد: واحد خدمات و تاسیسات یکی از بازوهای توانمند شهرداری محسوب می شود که در  تعامل تنگاتنگ با نیروهای تخصصی اجراییی  ،مدیران شهرداری و سایر نهادها و ارگان های سطح شهر است و اکثر فعالیت ها و اقدامات فوری توسط این واحد انجام می شود.
نیکویی ضمن تشکر از تلاش های بی دریغ اکبر خراسانی مدیر سابق واحد خدمات و تاسیسات شهرداری " ،از مدیر جدید این واحد خواست با جدیت ،خلاقیت ،نوآوری و کنترل و نظارت کار پرسنل  ، فعالیت این جموعه و ادامه راه مدیر سابق را به خوبی ادامه دهد.
وی یاداور شد : اکبر خراسانی یکی از نیروها و مدیران توانمند در شهرداری کرمان است  که به دلایلی و به درخواست وی به شهرداری مشهد منتقل شده اند.
 
 
ساماندهی و توانمند سازی نیروها و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی گام نخست فعالیت های واحد "مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری "
 
معاون خدمات شهری شهردار در ادامه با توجه به سوابق ارزنده و تجارب بیش از 28 سال خدمت ،محمد رضا عسکری در سمت های مختلف در شهرداری کرمان ،افزود : وی فردی اجرایی و نیرویی میدانی است و فعالیت واحد "مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری "نیز به گونه ای چیده شده است که  علاوه بر ارتباط مستقیم با معاونت معماری و شهرسازی ،با مسائل میدانی موجود  در سطح شهر از جمله حاشیه نشینی ،تکدی گری و سدمعبر در ارتباطی تنگاتنگ است.
وی ضمن تشکر از تلاش های وی در مدیریت بحران شهرداری کرمان ،گفت : مهندس عسکری در زمان مسئولیت خود در سمت دبیر ستاد بحران شهرداری کرمان اقدامات خوبی در بخش های مختلف از جمله بررسی و تحقیقات در زمینه بحران در کرمان  ،تشکیل کارگروه ها و بررسی وضعیت سیلاب در کرمان انجام داده اند که از زحمات وی تشکر می کنیم.
نیکویی از وی خواست : در گام اول در خصوص ساماندهی و توانمند سازی نیروها ،برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و هم چنین یکدست کردن پوشش و لباس فرم  نیروها اقدام کند.
 
حدف خودروهای فرسوده و پالایش نیروها ،اولویت اصلی کار واحد "خدمات موتوری و نقلیه شهرداری کرمان "
 
وی در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه سازمان مدیرت پسماند و موتوری در واقع باید بصورت تخصصی در زمینه پسماند ،تفکیک  زباله از مبدا ،جمع اوری زباله و کارخانه بازیافتی فعالیت داشته باشد که به دلیل همراه بودن با واحد موتوری از وظایف اصلی خود عقب مانده است ،ادامه داد: طی مذاکرات انجام شده با شهردار کرمان ،به این نتیجه رسیدیم برای ارتقای سطح کیفیت کار سازمان پسماند از واحد موتوری جدا شود و امروز روح الله مطهری به عنوان "مدیر خدمات موتوری و نقلیه شهرداری کرمان " معرفی و فعالیت خود را آغاز می کند.
نیکویی اذعان داشت : با توجه به تخصص علمی و عملی آقای مطهری امیدواریم به زودی شاهد به روز رسانی  سیستم خدمات موتوری ،برنامه ریزی دقیق و ارتقای سطح مدیریت این مجموعه باشیم.
وی از  مدیر جدید " خدمات موتوری و نقلیه شهرداری کرمان "خواست :در گام نخست نسبت به حدف خودروهای فرسوده و پالایش نیروهای این مجموعه و قرار دادن آنها در جایگاه اصلی خود با توجه به تخصص و تجارب کاری اقدام کند.

آخرین اخبار

  • 1
  • 2
پنج شنبه, 05 ارديبهشت 1398 04:09
مدیر عامل سازمان مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرمان: دستفروشان میدان‌های هفت باغ...
پنج شنبه, 05 ارديبهشت 1398 04:07
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان:ششم اردیبهشت مجموعه پردیسان قائم پاک‌سازی می شود  ...
پنج شنبه, 05 ارديبهشت 1398 04:05
به همت سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان: دانش آموزان کرمانی در خصوص «تفکیک زباله...
دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398 03:29
حفظ نظافت شهر، احترام به حقوق شهروندی استلزوم حفظ نظافت و پاکیزگی شهر در...
چهارشنبه, 28 فروردين 1398 05:49
سرپرست سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرمان خبر داد:  ساخت بیش از 370 قبر...
چهارشنبه, 28 فروردين 1398 05:29
آمادگی شهرداری برای ساماندهی کودکان کار و متکدیان با همکاری نهادهای متولی   زنان...
دوشنبه, 26 فروردين 1398 06:32
تقدیر اعضای شورای شهر از زحمات شهرداری کرمان در  رفع آبگرفتگی معابر    ...
دوشنبه, 26 فروردين 1398 03:48
خلاقیت ،تجارب ،نوآوری و بهبود در عملکرد ،عوامل اصلی انتصابات جدید در حوزه خدمات...
دوشنبه, 26 فروردين 1398 03:46
سه انتصاب جدید در معاونت خدمات شهری شهرداری کرمان    ظهر امروز طی مراسمی...
یکشنبه, 18 فروردين 1398 06:24
اجرای طرح استقرار سطل های تفکیک زباله در شهر کرمان     معاون خدمات...
شنبه, 17 فروردين 1398 07:13
معاون خدمات شهری شهرداری کرمان خبر داد: بوستان‌های کرمان مهیای حضور طبیعت گردان در...
پنج شنبه, 08 فروردين 1398 07:18
شهردار کرمان: رونق و افزایش تولیدات واحدهای تولیدی شهرداری، اولویت کاری این واحدها باشد...

زلال نهج البلاغه

معرفی معاون