تماس با ما :32225974_034        email:fava@kermancity.ir

خلاقیت ،تجارب ،نوآوری و بهبود در عملکرد ،عوامل اصلی انتصابات جدید در حوزه خدمات شهری

 

 


 
 
معاون خدمات شهری شهردار دقایقی پیش در تودیع و معارفه چند تن از مدیران این حوزه ، خلاقیت ،تجارب ،نوآوری و بهبود در عملکرد را عوامل اصلی انتصابات جدید عنوان کرد.
 مهدی نیکویی در مراسم تودیع و معارفه چند مدیر جدید در حوزه خدمات شهری با بیان اینکه با همدلی و همراهی مدیران و نیروها کارها در شهر و شهرداری به بهترین نحو ممکن انجام و پیش می رود ،افزود : خوشبختانه با همت جمعی صورت گرفته ،در نوروز امسال شاهد اجرای برنامه ها و فعالیت های خوبی در سطح شهر کرمان بودیم که جا دارد از تلاش های شبانه روزی نیروهای شهرداری بخصوص حوزه خدمات شهری تقدیر و تشکر کنم.
وی با اشاره به اینکه تغییر در سمت ها و جابه جایی در پست ها همیشه وجود دارد و آنچه ماندگار است نیت اخلاص در انجام کارها و ارائه خدمات بهتر به شهروندان است ،افزود : این تغییرات با هدف ارتقای خلاقیت ،نوآوری و بهبود در عملکرد انجام شده است.
وی در ادامه ضمن تشکر از تلاش های علی کردی مدیر سابق "واحد مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری  " گفت : با توجه به تجارب ارزنده و سوابق کاری وی در بخش های مختلف حوزه خدمات شهری از جمله اتش نشانی ،میادین و واحد اجرائیات شهرداری ،هم اکنون به عنوان "مدیر واحد خدمات و تاسیسات شهرداری " معرفی می شوند .
 
واحد خدمات و تاسیسات یکی از بازوهای توانمند شهرداری
 
وی اضافه کرد: واحد خدمات و تاسیسات یکی از بازوهای توانمند شهرداری محسوب می شود که در  تعامل تنگاتنگ با نیروهای تخصصی اجراییی  ،مدیران شهرداری و سایر نهادها و ارگان های سطح شهر است و اکثر فعالیت ها و اقدامات فوری توسط این واحد انجام می شود.
نیکویی ضمن تشکر از تلاش های بی دریغ اکبر خراسانی مدیر سابق واحد خدمات و تاسیسات شهرداری " ،از مدیر جدید این واحد خواست با جدیت ،خلاقیت ،نوآوری و کنترل و نظارت کار پرسنل  ، فعالیت این جموعه و ادامه راه مدیر سابق را به خوبی ادامه دهد.
وی یاداور شد : اکبر خراسانی یکی از نیروها و مدیران توانمند در شهرداری کرمان است  که به دلایلی و به درخواست وی به شهرداری مشهد منتقل شده اند.
 
 
ساماندهی و توانمند سازی نیروها و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی گام نخست فعالیت های واحد "مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری "
 
معاون خدمات شهری شهردار در ادامه با توجه به سوابق ارزنده و تجارب بیش از 28 سال خدمت ،محمد رضا عسکری در سمت های مختلف در شهرداری کرمان ،افزود : وی فردی اجرایی و نیرویی میدانی است و فعالیت واحد "مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری "نیز به گونه ای چیده شده است که  علاوه بر ارتباط مستقیم با معاونت معماری و شهرسازی ،با مسائل میدانی موجود  در سطح شهر از جمله حاشیه نشینی ،تکدی گری و سدمعبر در ارتباطی تنگاتنگ است.
وی ضمن تشکر از تلاش های وی در مدیریت بحران شهرداری کرمان ،گفت : مهندس عسکری در زمان مسئولیت خود در سمت دبیر ستاد بحران شهرداری کرمان اقدامات خوبی در بخش های مختلف از جمله بررسی و تحقیقات در زمینه بحران در کرمان  ،تشکیل کارگروه ها و بررسی وضعیت سیلاب در کرمان انجام داده اند که از زحمات وی تشکر می کنیم.
نیکویی از وی خواست : در گام اول در خصوص ساماندهی و توانمند سازی نیروها ،برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و هم چنین یکدست کردن پوشش و لباس فرم  نیروها اقدام کند.
 
حدف خودروهای فرسوده و پالایش نیروها ،اولویت اصلی کار واحد "خدمات موتوری و نقلیه شهرداری کرمان "
 
وی در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه سازمان مدیرت پسماند و موتوری در واقع باید بصورت تخصصی در زمینه پسماند ،تفکیک  زباله از مبدا ،جمع اوری زباله و کارخانه بازیافتی فعالیت داشته باشد که به دلیل همراه بودن با واحد موتوری از وظایف اصلی خود عقب مانده است ،ادامه داد: طی مذاکرات انجام شده با شهردار کرمان ،به این نتیجه رسیدیم برای ارتقای سطح کیفیت کار سازمان پسماند از واحد موتوری جدا شود و امروز روح الله مطهری به عنوان "مدیر خدمات موتوری و نقلیه شهرداری کرمان " معرفی و فعالیت خود را آغاز می کند.
نیکویی اذعان داشت : با توجه به تخصص علمی و عملی آقای مطهری امیدواریم به زودی شاهد به روز رسانی  سیستم خدمات موتوری ،برنامه ریزی دقیق و ارتقای سطح مدیریت این مجموعه باشیم.
وی از  مدیر جدید " خدمات موتوری و نقلیه شهرداری کرمان "خواست :در گام نخست نسبت به حدف خودروهای فرسوده و پالایش نیروهای این مجموعه و قرار دادن آنها در جایگاه اصلی خود با توجه به تخصص و تجارب کاری اقدام کند.

آخرین اخبار

  • 1
  • 2
چهارشنبه, 13 آذر 1398 05:01
در هشت ماهه اول امسال انجام شد:   ارائه‌ی آموزش‌‌های آتش‌نشانی به بیش از...
چهارشنبه, 13 آذر 1398 05:00
راه‌اندازی میدان دام، اولویت اصلی کار سازمان ساماندهی مشاغل شهری        ...
سه شنبه, 12 آذر 1398 04:26
آرامستان فعلی شهر کرمان بهسازی و ساماندهی می‌شود   نصب المان در میدان آرامستان...
یکشنبه, 10 آذر 1398 07:54
در هشت ماهه اول سال جاری :       اجرای 1979 عملیات امداد...
یکشنبه, 10 آذر 1398 07:51
افزایش آمار مرگ و میر در کرمان در شش ماهه اول امسال   فوت...
چهارشنبه, 06 آذر 1398 09:55
همزمان با هفته بسیج:        بازارچه ابوذر، میزبان اولین نمایشگاه دستاوردها و...
سه شنبه, 05 آذر 1398 10:06
    در آبان ماه امسال 218 نفر در شهر کرمان فوت کردند  ...
پنج شنبه, 30 آبان 1398 06:01
افزودن دو دستگاه خودرو به خودروهای زنده‌گیری سگ‌های بلاصاحب   سرپرست سازمان مدیریت پسماند...
پنج شنبه, 30 آبان 1398 05:59
 انتقال درختان مسیر اجرای تقاطع غیر هم‌سطح  بولوار کشاورز به بولوار نصر    مدیر...
پنج شنبه, 30 آبان 1398 05:52
راه‌اندازی و آماده‌سازی سه دستگاه برف‌روب سازمان مدیریت پسماند       سرپرست سازمان...
شنبه, 25 آبان 1398 04:36
 «محمود ایرانمنش» سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرمان شد  ...
شنبه, 25 آبان 1398 04:33
بازدید دوره‌ای از خودروهای جمع‌آوری و حمل پسماند مناطق پنجگانه   خودروهای جمع‌آوری و...

زلال نهج البلاغه

معرفی معاون