تماس با ما :32225974_034        email:fava@kermancity.ir


سه انتصاب جدید در معاونت خدمات شهری شهرداری کرمان

 


 

ظهر امروز طی مراسمی سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری، مدیر خدمات موتوری و نقلیه و مدیر واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، طی احکامی از سوی معاون خدمات شهری شهردار کرمان، محمدرضا عسکری به عنوان «سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری»، روح الله مطهری به عنوان «مدیر خدمات موتوری و نقلیه» و علی کردی به عنوان «مدیر واحد خدمات و تأسیسات» شهرداری کرمان معرفی شدند.
 
متن این احکام به شرح زیر است :
 
جناب آقای مهندس محمدرضا عسکری
با سلام
نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم ضمن حفظ پست سازمانی به عنوان «سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری» شهرداری کرمان منصوب می شوید.
نظارت بر رفع سد معبر مناطق و نواحی و ساخت و سازهای غیر مجاز، نظارت بر بازارهای سطح شهر و اصناف، همکاری در جمع آوری متکدیان، همکاری در جهت ساماندهی تابلوهای صنوف، تهیه و تدوین برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای انجام کارآمد وظایف و بهبود فعالیت ها و عملکردها، تدوین و بروز رسانی فرآیندهای تحت سرپرستی و همچنین تعریف و پایش شاخص های مرتبط با فرآیندها، هماهنگی و همکاری با کلیه دستگاه ها و نهادهای ذی ربط در زمینه ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی، بررسی و وبرنامه ریزی در مورد توسعه و توزیع عادلانه خدمات و امکانات شهری به منظور دسترسی عادلانه شهروندان به این خدمات در راستای تحقق عدالت اجتماعی، همکاری در ارائه پیشنهاد و برنامه ریزی در زمینه مسائل اساسی شهری در امر تهیه لوایح و سیاست های شهرداری و انجام سایر امور محوله از اهم وظایف جنابعالی می باشد.
 
امید است با استفاده از توان  و تجربه خود و با اتکال به خداوند متعال و همکاری سایر پرسنل  در پیشبرد اهداف با رعایت قوانین و مقررات، موفق باشید. 
مهدی نیکویی
معاون خدمات شهری


 
 
جناب آقای مهندس روح الله مطهری
با سلام
 
نظر به تعهد و تجارب جنابعالی بموجب این حکم ضمن حفظ پست سازمانی به سمت "مدیر خدمات موتوری و نقلیه شهرداری کرمان " منصوب می شوید.
نظارت بر تامین خودرهای مورد نیاز و تنظیم نقلیه موتوری و سرویس دهی آنها بین واحدهای شهرداری ،نظارت بر آماده سازی خودروها و ماشین آلات ،هماهنگی و فعال سازی ظرفیت و امکانات موجود،نظارت و هماهنگی در مدیریت جامع تامین ،نگهداری و تعمیرات ماشین آلات ،پیشنهاد ،تدوین و به روز رسانی فرآیندهای تحت سرپرستی و به کارگیری رویکردهای نوین کاری برانجام کارآمد وظایف و بهبود فعالیت ها و عملکردها ،طراحی ،برنامه ریزی و سیاست گذاری در امور مربوطه و انجام سایر امور محوله از اهم وظایف جنابعالی می باشد.
امید است با استفاده از توان و تجربه خود و اتکال به خداوند متعال و همکاری سایر پرسنل در پیشبرد اهداف با رعایت قوانین و مقررات موفق و موید باشید.


مهدی نیکویی
معاون خدمات شهری
 
 


 
 جناب آقای مهندس علی کردی
با سلام
 
نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی ضمن حفظ پست سازمانی به موجب این حکم به عنوان «مدیر واحد خدمات و تأسیسات شهرداری» منصوب می شوید.
برنامه ریزی و پیش بینی مناسب به منظور کنترل، نگهداری وتعمیرات تجهیزات و تأسیسات ، احداث تأسیسات و ارائه خدمات مورد نیاز انجام اقدامات اجرایی، چراغانی و تزئین ساختمانها و میادین و اماکن عمومی متعلق به شهرداری، نظارت بر رسیدگی به کلیه امور تأسیساتی ساختمانهای شهرداری، پیشنهاد ، تدوین و بروز رسانی فرآیندهای تحت سرپرستی و همچنین تعریف و پایش شاخص های مرتبط با فرآیندها برنامه ریزی و بهینه سازی و مدیریت مصرف انرژی، استخراج، مستندسازی ، بروز رسانی اطلاعات و سایر وظایف محوله از اهم وظایف جنابعالی می باشد.
 
امید است با استفاده از توان  و تجربه خود و با اتکال به خداوند متعال و همکاری سایر پرسنل  در پیشبرد اهداف با رعایت قوانین و مقررات، موفق و موید  باشید.


 
مهدی نیکویی
معاون خدمات شهری

آخرین اخبار

  • 1
  • 2
شنبه, 25 خرداد 1398 07:59
اعضای شورای سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کرمان معرفی شدند        ...
پنج شنبه, 23 خرداد 1398 04:51
مهندس «ابوالقاسم سیف‌الهی» عضو شورای سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شد  ...
پنج شنبه, 23 خرداد 1398 04:50
دکتر «مریم فدائی قطبی» عضو شورای سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شد...
پنج شنبه, 23 خرداد 1398 04:48
معرفی رئیس هیات مدیره سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمان  ...
پنج شنبه, 23 خرداد 1398 04:46
انتصاب مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمان      ...
پنج شنبه, 23 خرداد 1398 04:45
«هرمزد نقوی» عضو هیات مدیره سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شد  ...
چهارشنبه, 22 خرداد 1398 04:15
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی: مصالح فروشی‌های شهر کرمان ساماندهی...
چهارشنبه, 22 خرداد 1398 04:13
نجات سه مصدوم توسط آتش‌نشانان      مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات...
چهارشنبه, 22 خرداد 1398 04:00
سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری : با همکاری دهیاران از ساخت و...
چهارشنبه, 22 خرداد 1398 03:57
 صدور 200 مجوز فوت در اردیبهشت ماه     سرپرست سازمان مدیریت آرامستان‌ها شهرداری...
یکشنبه, 05 خرداد 1398 05:12
مدیرعامل سازمان پسماندهای شهرداری :     کارخانه تفکیک زباله از مبدا به روز...
یکشنبه, 05 خرداد 1398 05:09
   طرح ساماندهی کارگران فصلی اجرا می شود       مدیرعامل سازمان ساماندهی...

زلال نهج البلاغه

معرفی معاون