تماس با ما :32225974_034        email:fava@kermancity.ir


سه انتصاب جدید در معاونت خدمات شهری شهرداری کرمان

 


 

ظهر امروز طی مراسمی سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری، مدیر خدمات موتوری و نقلیه و مدیر واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، طی احکامی از سوی معاون خدمات شهری شهردار کرمان، محمدرضا عسکری به عنوان «سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری»، روح الله مطهری به عنوان «مدیر خدمات موتوری و نقلیه» و علی کردی به عنوان «مدیر واحد خدمات و تأسیسات» شهرداری کرمان معرفی شدند.
 
متن این احکام به شرح زیر است :
 
جناب آقای مهندس محمدرضا عسکری
با سلام
نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم ضمن حفظ پست سازمانی به عنوان «سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری» شهرداری کرمان منصوب می شوید.
نظارت بر رفع سد معبر مناطق و نواحی و ساخت و سازهای غیر مجاز، نظارت بر بازارهای سطح شهر و اصناف، همکاری در جمع آوری متکدیان، همکاری در جهت ساماندهی تابلوهای صنوف، تهیه و تدوین برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای انجام کارآمد وظایف و بهبود فعالیت ها و عملکردها، تدوین و بروز رسانی فرآیندهای تحت سرپرستی و همچنین تعریف و پایش شاخص های مرتبط با فرآیندها، هماهنگی و همکاری با کلیه دستگاه ها و نهادهای ذی ربط در زمینه ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی، بررسی و وبرنامه ریزی در مورد توسعه و توزیع عادلانه خدمات و امکانات شهری به منظور دسترسی عادلانه شهروندان به این خدمات در راستای تحقق عدالت اجتماعی، همکاری در ارائه پیشنهاد و برنامه ریزی در زمینه مسائل اساسی شهری در امر تهیه لوایح و سیاست های شهرداری و انجام سایر امور محوله از اهم وظایف جنابعالی می باشد.
 
امید است با استفاده از توان  و تجربه خود و با اتکال به خداوند متعال و همکاری سایر پرسنل  در پیشبرد اهداف با رعایت قوانین و مقررات، موفق باشید. 
مهدی نیکویی
معاون خدمات شهری


 
 
جناب آقای مهندس روح الله مطهری
با سلام
 
نظر به تعهد و تجارب جنابعالی بموجب این حکم ضمن حفظ پست سازمانی به سمت "مدیر خدمات موتوری و نقلیه شهرداری کرمان " منصوب می شوید.
نظارت بر تامین خودرهای مورد نیاز و تنظیم نقلیه موتوری و سرویس دهی آنها بین واحدهای شهرداری ،نظارت بر آماده سازی خودروها و ماشین آلات ،هماهنگی و فعال سازی ظرفیت و امکانات موجود،نظارت و هماهنگی در مدیریت جامع تامین ،نگهداری و تعمیرات ماشین آلات ،پیشنهاد ،تدوین و به روز رسانی فرآیندهای تحت سرپرستی و به کارگیری رویکردهای نوین کاری برانجام کارآمد وظایف و بهبود فعالیت ها و عملکردها ،طراحی ،برنامه ریزی و سیاست گذاری در امور مربوطه و انجام سایر امور محوله از اهم وظایف جنابعالی می باشد.
امید است با استفاده از توان و تجربه خود و اتکال به خداوند متعال و همکاری سایر پرسنل در پیشبرد اهداف با رعایت قوانین و مقررات موفق و موید باشید.


مهدی نیکویی
معاون خدمات شهری
 
 


 
 جناب آقای مهندس علی کردی
با سلام
 
نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی ضمن حفظ پست سازمانی به موجب این حکم به عنوان «مدیر واحد خدمات و تأسیسات شهرداری» منصوب می شوید.
برنامه ریزی و پیش بینی مناسب به منظور کنترل، نگهداری وتعمیرات تجهیزات و تأسیسات ، احداث تأسیسات و ارائه خدمات مورد نیاز انجام اقدامات اجرایی، چراغانی و تزئین ساختمانها و میادین و اماکن عمومی متعلق به شهرداری، نظارت بر رسیدگی به کلیه امور تأسیساتی ساختمانهای شهرداری، پیشنهاد ، تدوین و بروز رسانی فرآیندهای تحت سرپرستی و همچنین تعریف و پایش شاخص های مرتبط با فرآیندها برنامه ریزی و بهینه سازی و مدیریت مصرف انرژی، استخراج، مستندسازی ، بروز رسانی اطلاعات و سایر وظایف محوله از اهم وظایف جنابعالی می باشد.
 
امید است با استفاده از توان  و تجربه خود و با اتکال به خداوند متعال و همکاری سایر پرسنل  در پیشبرد اهداف با رعایت قوانین و مقررات، موفق و موید  باشید.


 
مهدی نیکویی
معاون خدمات شهری

آخرین اخبار

  • 1
  • 2
پنج شنبه, 05 ارديبهشت 1398 04:09
مدیر عامل سازمان مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرمان: دستفروشان میدان‌های هفت باغ...
پنج شنبه, 05 ارديبهشت 1398 04:07
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان:ششم اردیبهشت مجموعه پردیسان قائم پاک‌سازی می شود  ...
پنج شنبه, 05 ارديبهشت 1398 04:05
به همت سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان: دانش آموزان کرمانی در خصوص «تفکیک زباله...
دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398 03:29
حفظ نظافت شهر، احترام به حقوق شهروندی استلزوم حفظ نظافت و پاکیزگی شهر در...
چهارشنبه, 28 فروردين 1398 05:49
سرپرست سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرمان خبر داد:  ساخت بیش از 370 قبر...
چهارشنبه, 28 فروردين 1398 05:29
آمادگی شهرداری برای ساماندهی کودکان کار و متکدیان با همکاری نهادهای متولی   زنان...
دوشنبه, 26 فروردين 1398 06:32
تقدیر اعضای شورای شهر از زحمات شهرداری کرمان در  رفع آبگرفتگی معابر    ...
دوشنبه, 26 فروردين 1398 03:48
خلاقیت ،تجارب ،نوآوری و بهبود در عملکرد ،عوامل اصلی انتصابات جدید در حوزه خدمات...
دوشنبه, 26 فروردين 1398 03:46
سه انتصاب جدید در معاونت خدمات شهری شهرداری کرمان    ظهر امروز طی مراسمی...
یکشنبه, 18 فروردين 1398 06:24
اجرای طرح استقرار سطل های تفکیک زباله در شهر کرمان     معاون خدمات...
شنبه, 17 فروردين 1398 07:13
معاون خدمات شهری شهرداری کرمان خبر داد: بوستان‌های کرمان مهیای حضور طبیعت گردان در...
پنج شنبه, 08 فروردين 1398 07:18
شهردار کرمان: رونق و افزایش تولیدات واحدهای تولیدی شهرداری، اولویت کاری این واحدها باشد...

زلال نهج البلاغه

معرفی معاون