تماس با ما :32225974_034        email:fava@kermancity.ir


سه انتصاب جدید در معاونت خدمات شهری شهرداری کرمان

 


 

ظهر امروز طی مراسمی سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری، مدیر خدمات موتوری و نقلیه و مدیر واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، طی احکامی از سوی معاون خدمات شهری شهردار کرمان، محمدرضا عسکری به عنوان «سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری»، روح الله مطهری به عنوان «مدیر خدمات موتوری و نقلیه» و علی کردی به عنوان «مدیر واحد خدمات و تأسیسات» شهرداری کرمان معرفی شدند.
 
متن این احکام به شرح زیر است :
 
جناب آقای مهندس محمدرضا عسکری
با سلام
نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم ضمن حفظ پست سازمانی به عنوان «سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری» شهرداری کرمان منصوب می شوید.
نظارت بر رفع سد معبر مناطق و نواحی و ساخت و سازهای غیر مجاز، نظارت بر بازارهای سطح شهر و اصناف، همکاری در جمع آوری متکدیان، همکاری در جهت ساماندهی تابلوهای صنوف، تهیه و تدوین برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای انجام کارآمد وظایف و بهبود فعالیت ها و عملکردها، تدوین و بروز رسانی فرآیندهای تحت سرپرستی و همچنین تعریف و پایش شاخص های مرتبط با فرآیندها، هماهنگی و همکاری با کلیه دستگاه ها و نهادهای ذی ربط در زمینه ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی، بررسی و وبرنامه ریزی در مورد توسعه و توزیع عادلانه خدمات و امکانات شهری به منظور دسترسی عادلانه شهروندان به این خدمات در راستای تحقق عدالت اجتماعی، همکاری در ارائه پیشنهاد و برنامه ریزی در زمینه مسائل اساسی شهری در امر تهیه لوایح و سیاست های شهرداری و انجام سایر امور محوله از اهم وظایف جنابعالی می باشد.
 
امید است با استفاده از توان  و تجربه خود و با اتکال به خداوند متعال و همکاری سایر پرسنل  در پیشبرد اهداف با رعایت قوانین و مقررات، موفق باشید. 
مهدی نیکویی
معاون خدمات شهری


 
 
جناب آقای مهندس روح الله مطهری
با سلام
 
نظر به تعهد و تجارب جنابعالی بموجب این حکم ضمن حفظ پست سازمانی به سمت "مدیر خدمات موتوری و نقلیه شهرداری کرمان " منصوب می شوید.
نظارت بر تامین خودرهای مورد نیاز و تنظیم نقلیه موتوری و سرویس دهی آنها بین واحدهای شهرداری ،نظارت بر آماده سازی خودروها و ماشین آلات ،هماهنگی و فعال سازی ظرفیت و امکانات موجود،نظارت و هماهنگی در مدیریت جامع تامین ،نگهداری و تعمیرات ماشین آلات ،پیشنهاد ،تدوین و به روز رسانی فرآیندهای تحت سرپرستی و به کارگیری رویکردهای نوین کاری برانجام کارآمد وظایف و بهبود فعالیت ها و عملکردها ،طراحی ،برنامه ریزی و سیاست گذاری در امور مربوطه و انجام سایر امور محوله از اهم وظایف جنابعالی می باشد.
امید است با استفاده از توان و تجربه خود و اتکال به خداوند متعال و همکاری سایر پرسنل در پیشبرد اهداف با رعایت قوانین و مقررات موفق و موید باشید.


مهدی نیکویی
معاون خدمات شهری
 
 


 
 جناب آقای مهندس علی کردی
با سلام
 
نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی ضمن حفظ پست سازمانی به موجب این حکم به عنوان «مدیر واحد خدمات و تأسیسات شهرداری» منصوب می شوید.
برنامه ریزی و پیش بینی مناسب به منظور کنترل، نگهداری وتعمیرات تجهیزات و تأسیسات ، احداث تأسیسات و ارائه خدمات مورد نیاز انجام اقدامات اجرایی، چراغانی و تزئین ساختمانها و میادین و اماکن عمومی متعلق به شهرداری، نظارت بر رسیدگی به کلیه امور تأسیساتی ساختمانهای شهرداری، پیشنهاد ، تدوین و بروز رسانی فرآیندهای تحت سرپرستی و همچنین تعریف و پایش شاخص های مرتبط با فرآیندها برنامه ریزی و بهینه سازی و مدیریت مصرف انرژی، استخراج، مستندسازی ، بروز رسانی اطلاعات و سایر وظایف محوله از اهم وظایف جنابعالی می باشد.
 
امید است با استفاده از توان  و تجربه خود و با اتکال به خداوند متعال و همکاری سایر پرسنل  در پیشبرد اهداف با رعایت قوانین و مقررات، موفق و موید  باشید.


 
مهدی نیکویی
معاون خدمات شهری

آخرین اخبار

  • 1
  • 2
چهارشنبه, 13 آذر 1398 05:01
در هشت ماهه اول امسال انجام شد:   ارائه‌ی آموزش‌‌های آتش‌نشانی به بیش از...
چهارشنبه, 13 آذر 1398 05:00
راه‌اندازی میدان دام، اولویت اصلی کار سازمان ساماندهی مشاغل شهری        ...
سه شنبه, 12 آذر 1398 04:26
آرامستان فعلی شهر کرمان بهسازی و ساماندهی می‌شود   نصب المان در میدان آرامستان...
یکشنبه, 10 آذر 1398 07:54
در هشت ماهه اول سال جاری :       اجرای 1979 عملیات امداد...
یکشنبه, 10 آذر 1398 07:51
افزایش آمار مرگ و میر در کرمان در شش ماهه اول امسال   فوت...
چهارشنبه, 06 آذر 1398 09:55
همزمان با هفته بسیج:        بازارچه ابوذر، میزبان اولین نمایشگاه دستاوردها و...
سه شنبه, 05 آذر 1398 10:06
    در آبان ماه امسال 218 نفر در شهر کرمان فوت کردند  ...
پنج شنبه, 30 آبان 1398 06:01
افزودن دو دستگاه خودرو به خودروهای زنده‌گیری سگ‌های بلاصاحب   سرپرست سازمان مدیریت پسماند...
پنج شنبه, 30 آبان 1398 05:59
 انتقال درختان مسیر اجرای تقاطع غیر هم‌سطح  بولوار کشاورز به بولوار نصر    مدیر...
پنج شنبه, 30 آبان 1398 05:52
راه‌اندازی و آماده‌سازی سه دستگاه برف‌روب سازمان مدیریت پسماند       سرپرست سازمان...
شنبه, 25 آبان 1398 04:36
 «محمود ایرانمنش» سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرمان شد  ...
شنبه, 25 آبان 1398 04:33
بازدید دوره‌ای از خودروهای جمع‌آوری و حمل پسماند مناطق پنجگانه   خودروهای جمع‌آوری و...

زلال نهج البلاغه

معرفی معاون